Stirnu iela 13a-2a, Rīga, LV-1035
+371 22 06 35 06

10:00 – 18:00 info@grafa.lv
Grāmatvedības pakalpojumi
Grāmatvedība. Finanses. AuditsMēs attaisnosim jūsu uzticību!

Audita pakalpojumi

Audits sniedz iespēju pārbaudīt kompānijas grāmatvedības uzskaites pareizību un izlabot pieļautās kļūdas pirms nodokļu inspekcijas ierašanās. Grāmatvedības uzskaites un pārskatu audits palīdz ietaupīt jūsu laiku un naudu, kā arī sniedz pārliecību par to, ka jūsu grāmatvedība tiek kārtota pareizi.

Lekšējas audits

Iekšējais audits ir viens no nedaudziem šobrīd pieejamiem un tajā pat laikā līdz galam nenovērtētiem resursiem, kura pareiza izmantošana var paaugstināt kompānijas efektivitāti. Ja kompānijā ir laba korporatīvā pārvalde, kuras neatņemams posms ir iekšējais audits, tad tas ir pozitīvs signāls potenciālajiem investoriem un kreditoriem, kas paaugstina kompānijas investīciju pievilcību.

Ierobežota pārbaude

ЭEkspresaudita pakalpojumi ir īpašs audita pārbaudes veids, kas ir aktuāls, ja rodas nepieciešamība operatīvi novērtēt kompānijas grāmatvedības uzskaites stāvokli. Jāatzīmē, ka šādam auditam paralēli tā minimālajam termiņam ir arī virkne citu priekšrocību, starp kurām ir būtisks audita izmaksas samazinājums.

Nodokļu audits

Nodokļu audits ir nodokļu uzskaites un nodokļu pārskatu audita pārbaude, kurā tiek pārbaudīta to atbilstība spēkā esošajai likumdošanai. Audita paveids, kura procesā, saņemot speciālu uzdevumu, notiek detalizēta nodokļu aprēķina un samaksas pareizības pārbaude.


Mūsu projekti

COVER LV_2014_sm.jpg

Auditoru Aģentūra GRAFA speciālisti sagatavoja grāmatu, kas skaidro vienu no visgrūtākajiem nodokļu likumiem.

Grāmata ir pieejama
PVN Konsultācijas SIA 
 

t. 29 62 00 20.