Stirnu iela 13a-2a, Rīga, LV-1035
+371 22 06 35 06

10:00 – 18:00 info@grafa.lv
Grāmatvedības pakalpojumi
Grāmatvedība. Finanses. AuditsMēs attaisnosim jūsu uzticību!

Grāmatvedības pakalpojumi

Grāmatvedības apkalpošana nozīmē pilnu nodokļu un grāmatvedības uzskaites kārtošanas kompleksu visu īpašuma veidu uzņēmumiem. Atkarībā no klienta izvēlētās nodokļu sistēmas kompānijas Auditoru aģentūra GRAFA speciālisti ir gatavi piedāvāt lietpratīgu grāmatvedības kārtošanu saskaņā ar spēkā esošo likumdošanu, kā arī garantēt savlaicīgu pārskatu nodošanu un jelkādu problēmu rašanos ar kontrolējošajām institūcijām.

Kāpēc jums tas ir nepieciešams?

Mēs nodrošināsim grāmatvedības apkalpošanu, nepieciešamības gadījumā sakārtosim grāmatvedību, piemeklēsim tieši jums izdevīgu nodokļu shēmu, uzņemsimies visu saskarsmi ar ieņēmumu dienestu. Bieži patstāvīga vai pusprofesionāla grāmatvedības kārtošana noved pie nepatikšanām, starp kurām var minēt pārskatu nodošanas termiņu neievērošanu, soda sankciju uzlikšanu un citas nepatīkamas lietas. Kvalificēta grāmatvedības apkalpošana, ko veic profesionālis, ļauj mierīgi nodarboties ar personīgo biznesu, nenovēršoties no citiem organizatoriskiem pienākumiem.

Grāmatvedība apkalpošana iekļauj:

  • Kompleksu organizāciju un individuālo uzņēmumu grāmatvedības apkalpošanu, kas ietver ar uzņēmuma grāmatvedības uzskaiti saistītus jautājumus.
  • Jebkura īpašuma veida organizāciju reģistrāciju, pārreģistrāciju un likvidāciju, kā arī īpašuma veida maiņu.
  • Grāmatvedības konsaltingu – izsmeļoša konsultēšana par jautājumiem, kas saistīti ar sadarbību ar nodokļu un pārbaudošām institūcijām, ieskaitot sarežģītus gadījumus.
  • Personāla uzskaiti, ieskaitot ar darbiniekiem saistītās dokumentācijas kārtošanu. Konsultēšanu darba tiesību jautājumos.

Atpakaļ

Mūsu projekti

COVER LV_2014_sm.jpg

Auditoru Aģentūra GRAFA speciālisti sagatavoja grāmatu, kas skaidro vienu no visgrūtākajiem nodokļu likumiem.

Grāmata ir pieejama
PVN Konsultācijas SIA 
 

t. 29 62 00 20.